Rozszerzamy asortyment naszego sklepu internetowego i odświeżamy te produkty, które już znasz - specjalnie dla Ciebie!
Jeżeli nie ma czegoś na naszym sklepie internetowym - zadzwoń do nas lub skorzystaj z czatu na żywo!

Hydroizlacja Atlas Woder Duo - Tarasy, balkony

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 279,50 zł 279.50
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Atlas
Kod produktu: 08AA-26697

Opis

Hydroizolacja Atlas Woder Duo przeznaczona jest do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na działanie wody zarówno opadowej jak również pod ciśnieniem.

- Dzięki zastosowaniu włókien jest jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia wynikające z pracy podłoża (np pod wpływem zmian temperatury) oraz obciążeń użytkowych.

- Mostkuje ustabilizowane rysy na podłożu o szerokości do 0,75 mm bez użycia dodatkowych elementów zabezpieczających.

- posiada bardzo wysoka przyczepność pozwala na stosowanie go na wielu rodzajach podłoży - beton, płyta osb, płyty gipsowo-kartonowe. Może być stosowany na ogrzewanie podłogowe oraz jako hydroizolacja zewnętrzna fundamentów.

- bardzo dobrze zabezpiecza przed działaniem wilgoci i wody, zależnie od nałożonej warstwy nawet do 5 barów (50m słupa wody).

- Dostarczany w wygodnych opakowaniach (16 lub 32 kg) z odmierzonymi składnikami, które należy tylko zmieszać i nakładać zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

- Może być stosowany bezpośrednio pod płytki - zastępując tradycyjne papy i folie na których należało przed przyklejeniem płytek należało wykonać podkład cementowy,

- Nie powoduje korozji elementów metalowych!

- Nie zawiera rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji dzięki czemu może być stosowany nawet w zbiornikach na wodę użytkową.

- Jakość hydroizolacji Atlas Woder Duo została potwierdzona poprzez zdobycie tytułu


"Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2014"

 

Można stosować na ścianach i podłogach

Atlas Woder Duo tworzy hydroizolację przeciwwilgociową i przeciwwodną zarówno na powierzchniach poziomych (podłogi, tarasy balkony) jak również na powierzchniach pionowych (ściany). 

 Mrozo i wodoodporny

Hydroizolacja dwuskładnikowa Woder Duo po ułożeniu i związaniu tworzy bardzo mocne zabezpieczenie przeciwwodne. Woder Duo jest również mrozoodporny, co pozwala go stosować na tarasach, balkonach, czy jako izolację fundamentów budynku.

 Do wewnątrz i na zewnątrz

Fakt mrozoodporności powoduje, że atlas Woder Duo może być stosowany zarówno wewnątrz budynków (łazienki, piwnice) jak również na zewnątrz.

 Łatwa aplikacja

Woder Duo dostarczany jest w postaci dwóch opakowań z odpowiednio odmierzoną ilością składników, wystarczy je wymieszać i nakładać najpierw pędzlem, zaczynając od miejsc gdzie zastosowane będą dodatkowo taśmy, narożniki, pierścienie uszczelniające.

 Nakładanie pędzlem

Pierwszą warstwę hydroizolacji zawsze należy nakładać przy pomocy pędzla, mocno wcierając masę w podłoże, pozwala to zamknąć istniejące pory. Pracę rozpoczyna się od miejsc stosowania taśm uszczelniających i narożników, elementy te zatapia się w masie zostawiając co najmniej 5 cm zakład.

Nakładanie pacą

Drugą i każdą kolejną warstwę można już nakładać paca ze stali nierdzewnej. w celu uzyskania pożądanej grubości warstwy (np 2 mm) można użyć pacy zębatej (4mm), należy wówczas rozprowadzić masę przy pomocy pacy zębatej i wyrównać gładką stroną pacy.

 Grubość warstwy

Zależnie od grubości warstwy możemy uzyskać izolację lekką przeciwwilgociową (2 mm) średnią lub ciężką przeciwwodną (3 mm) zabezpieczającą przed działaniem wody pod ciśnieniem. Szacunkowe zużycie przy każdym rodzaju izolacji przedstawione zostało w tabeli poniżej.

 Mieszanie składników

Atlas Woder Duo dostarczany jest w postaci dwóch odmierzonych składników. W celu przygotowania masy należy do pojemnika wlać składnik B i mieszać dosypując składnik A. Po wymieszaniu, gotową masę należy odstawić na ok 5 min i ponownie przemieszać a następnie zużyć w ciągu kolejnych 60 min.
UWAGA: W przypadku częściowego użycia hydroizolacji należy w trakcie mieszania zachować wagowe proporcje składników (3:1).

 

 

W poniższej tabeli zawarte zostały podstawowe wiadomości o właściwościach produktu:

 

Szacunkowe zużycie w przeliczeniu na 1m2 wykonanej izolacji:

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl